Potřebujete poradit? +420 778 505 325

O firmě

Firma TARUS obchodní služby, s.r.o. je na trhu od roku 2020, nicméně její majitel Robert Tatai se ve stavebnictví a prodeji kvalitních materiálů pro dřevostavby a střechy pohybuje už od roku 2005. Založil totiž stavební firmu, která stavěla kvalitní dřevostavby a ploché a šikmé střechy. Už v tu dobu na trhu chyběli dodavatelé kvalitních materiálů, a tak založení obchodní firmy bylo jasnou volbou. V roce 2017 byla firma TATAI obchodní služby, s.r.o. jedním z prvních importérů prémiových nátěrových hmot německého výrobce ZERO a DREISOL. Postupem času došlo k rozšíření nabízeného sortimentu, a to zejména o kvalitní konstrukční vruty od německých výrobců REISSER a HECO a od rakouského výrobce SIHGA. Dále o aku a elektrického nářadí HiKOKI, měřící a řezací techniky TAJIMA AG a vrtáků ALPEN. Tak masívní rozšíření sortimentu vyústilo až k založení firmy TARUS obchodní služby s.r.o. v roce 2020.
 
Jsme českým výrobcem vysoce kvalitních produktů do dřevostaveb a střešních systémů, jako jsou difúzní fólie, parozábrany, parobrzdy, pásky, plastové doplňky ke střechám a související stavební chemie. Současně jsme výhradním dovozcem a distributorem řady prestižních značek nářadí a stavebního materiálu.
 
TARUS obchodní služby, s.r.o. je tradiční rodinná firma, která se drží na vrcholu díky poctivé práci, pozitivnímu myšlení a chuti vytvářet kvalitní hodnoty. Záleží nám na dobré pověsti. Naším cílem je dodat kvalitní zboží, a to co nejrychleji a k co největší spokojenosti zákazníka. To by ale nešlo bez kvalitních a proškolených zaměstnanců, kteří jsou neustále připraveni poskytnout zákazníkům 100% servis. Tito lidé jsou základem našeho úspěchu, a proto si jich nesmírně vážíme.
 
I pro Vás chceme dodávat kvalitní materiály se 100% zákaznickým servisem. Těšíme se na Vás…
 
Robert Tatai
majitel společnosti