Potřebujete poradit? +420 778 505 325

BAUDER

Je tomu více jak 160 let, kdy v našem podniku vznikly první produkty určené pro střechy. Dnes je společnost Bauder synonymem výroby hodnotných a bezpečných střech s dlouhou životností, ekonomicky výhodných a šetrných k životnímu prostředí, s vizí podávat ve všech oblastech špičkové výkony. Jako podnik vedený svými vlastníky, nejsme nuceni krátkodobě maximalizovat zisk, ale stále naši společnost dlouhodobě rozvíjíme. Blízkost k našim zákazníkům a spolupracovníkům, nás charakterizuje a je zásadní pro náš dlouhodobý úspěch.

S koncentrací na střechu položila třetí Bauder-generace, důležitý milník v historii společnosti. Postavila tak vedle obchodního segmentu- plochá střecha s oblastmi Zelená střecha a Fotovoltaika, také obchodní segment Šikmá střecha. Dnes nabízíme technický servis pro všechny segmenty, stejně jako všechny materiály pro izolaci proti vodě, zateplení, ozelenění a získávání energie. Dáváme tak projektantům, investorům a zpracovatelům jistotu, nejlepšího rozhodnutí pro střechu. Pro průmyslové použití nabízíme také technické izolace z polyuretanové tvrdé pěny. 

Široká rozmanitost systému pro střechy s jistotou. Ploché střechy staví vysoké nároky na hydroizolaci a tepelnou izolaci. Ploché střechy se stále častěji ozeleňují, nebo slouží i jako dodavatel energie prostřednictvím systému Fotovoltaiky. Jako evropský výrobce asfaltových pásů, umělohmotných střešních fólií, tekuté hydroizolace a polyuretanového tepelně izolačního systému, nabízíme projektantům, zpracovatelům a investorům vyzrálé systémové řešení v nepřekonatelné rozmanitosti. Tak vznikají pro nové stavby a sanace starších objektů ideální skladby střech, které jsou přesně střižené daným požadavkům a rozpočtu.

Tepelná izolace střech je důležitý přínos k redukci CO2- emisí. Stoupající požadavky na tepelnou izolaci splňují rozmanité Bauder PIR nadkrokevní systémy obzvlášť dobře. Již od začátku jsme vsadili na výkonnou tepelnou izolaci- polyuretanovou tvrdou pěnu. Široká paleta asfaltových pásů pro šikmou střechu nabídku doplňují.

BAUDER

Produktové kategorie

Parozábrany a difuzní folie BAUDER

Produkty značky

BauderTEX

BauderTEX

Bauder LDS Vario NSK

Bauder LDS Vario NSK

Nezávazná poptávka

Zeptejte se našich specialistů. Neváhejte nás kontaktovat, spojíme se s Vámi a probereme možnosti spolupráce v rámci nezávazné konzultace.