Potřebujete poradit? +420 778 505 325

ALPEN

Díky našim pobočkám v 73 zemích jsme zastoupeni na všech kontinentech. Po celém světě, na celé zeměkouli. Podíl exportu je u nás více jak 80 procent. Každý den je z Rakouska do celého světa zasíláno kolem 130 000 nástrojů.
 
Výrobu našich vrtáků zajišťujeme výhradně v Rakousku. Pouze tak máme celý výrobní proces pod kontrolou a můžeme dodávat tu nejvyšší a stabilní kvalitu. Osvědčené výrobní procesy zaručují tu nejvyšší kvalitu produktů, kus po kuse. Více než 300 zaměstnanců má jeden cíl: nástroj pro perfektní výsledek vaší práce.
 
Četné certifikáty potvrzují ty nejvyšší standardy kvality, jejíž četné kontroly probíhají v průběhu celého výrobního procesu. Naše vrtáky do kamenů a speciální vrtáky získaly kontrolní značku PGM (společnosti pro provádění zkoušek vrtáků do zdiva), která zaručuje pevné uchycení hmoždinek. Tato značka je udělována pouze vybraným výrobcům. Zaručuje dodržování malých tolerancí označených vrtáků pro daný průměr břitu, jeho symetrického zapájení, jakož i rovnoměrnou "házivost" vrtáku.
 
V Evropě jsme jediná společnost, která nabízí kompletní sortiment vrtacího nářadí vlastní výroby. Jsme přední výrobce vrtáků do kovu, kamene a dřeva. Jsme rakouský rodinný podnik a ve třech závodech vyrábíme ročně více jak 35 miliónů vrtacího nářadí pro profesionální použití.
 
Naši výrobu zajišťujeme výhradně v Rakousku, a tak máme celý výrobní proces pod kontrolou. Pouze tak můžeme stoprocentně zaručit, že naše výroba bude technologicky na aktuální úrovni a že bude fungovat velice ekonomicky s tou nejvyšší přesností. Bezproblémový výrobní proces zajišťují neustálé kontroly kvality.
 
Jednoduchá statistika nám ukazuje, že naše náročné požadavky, také skutečně plníme: podíl reklamací je u našich produktů téměř na 0 %.
ALPEN

Produktové kategorie

Produkty značky

Nezávazná poptávka

Zeptejte se našich specialistů. Neváhejte nás kontaktovat, spojíme se s Vámi a probereme možnosti spolupráce v rámci nezávazné konzultace.